Dodací lhůty

Zásilky jsou většinou odeslány do 20 pracovních dnů po přijetí Vaší ojednávky. V případě objednání pouze dispozičních položek dodací lhůta muže se  prodloužit o cca 1 týden. Zveřejníme Vám odkaz, na kterém můžete sledovat svoji zásilku on-line.

Poštovné (dopravné) zahrnuje balné i poštovné. Balné je fixní, poplatky za dopravu se mění v závislosti na celkové váze zásilky. Doporučujeme vám tedy sdružit do jedné objednávky co nejvíce kusů zboží. Není v našich silách dodatečně sdružovat dvě jednotlivě zadané objednávky, poplatky za poštovné (dopravné) budou účtovány u každé zvlášť. Neručíme za skutečnost, že zásilka dojde bez poškození, ale křehké předměty balíme do zvláštních obalů.

Obaly pro zboží jsou dostatečně velké a poskytnou Vaší zásilce dostatečnou ochranu.

V případě, že v době doručení zásilka byla zjevně poškozena, nebo příjemce není jistý, musí informovat prodejce a zásilku přijmout pouze za podmínky písemného škodního záznamu a to formou Zápisu o škodě nebo přípisem do doručujícího listu dopravce. Bez tohoto zápisu nebo v případě, že by dopravce odmítl tento zápis vyhotovit, není příjemce povinen zásilku převzít. Pouze samostatný Zápis o škodě nebo přípis o škodě do potvrzení o předání zásilky je podkladem pro následné uplatnění reklamaci.